Elektrocentrála 2,7 kVA

Elektrocentrála 2,7 kVA na podvozku z vybavení AČR je vhodná pro mobilní případně nouzové napájení osvětlení a jednofázových i třífázových spotřebičů do jmenovitého výkonu elektrocentrály. Generátor je poháněn jednoválcovým dvoutaktním motorem 5,5k.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kolová technika a jeho autorem je Ondřej Hradec. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

4 komentáře u „Elektrocentrála 2,7 kVA

  1. Dobrý den,
    scháním pouze generátor s vojenské elektrocentrály,nemáte náhodou nejaký generátor navíc. 🙂
    Moc děkuji za odpověd
    S pozdravem,Pavlík Peter

    • Thanks for the post. I have generally seen that a maiorjty of people are needing to lose weight simply because wish to look slim plus attractive. On the other hand, they do not constantly realize that there are many benefits to losing weight as well. Doctors claim that over weight people experience a variety of diseases that can be perfectely attributed to their excess weight. Thankfully that people that are overweight and suffering from various diseases can reduce the severity of the illnesses by means of losing weight. You possibly can see a progressive but notable improvement with health if even a small amount of weight loss is obtained.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *