Cisterna C180 V

Cisternový přívěs na pitnou vodu C 180 V

Podvozek PAJ – 1 je jednonápravový typizovaný podvozek upravený pro nástavbu cisterny-nádrž na 1000 l je vyrobena ze skelného laminátu a vložena do karoserie, od níž je oddělena tepelnou izolační vzduchovou vrstvou. Nádrž je opatřena v horní části průlezem, který umožňuje přístup do nádrže při plnění a čistění. Průlez se uzavírá víkem , které má přípojku na hadici s odvzdušňovacím ventilem a uzamykatelným uzávěrem. Ve spodní části je umístěn dvoucestný potravinářský ventil, který slouží k vypouštění vody z nádrže a čerpání vody do nádrže za pomocí ručního pístového dvou činného čerpadla, které je umístěno na nádrži vpravo. Uvnitř nádrže jsou demontovatelné vlnolamy z plastu omezující pohyb převážené vody.-karoserie s příslušenstvím je vyrobena ze skelného laminátu, je uchycena k rámu pryžovými silentbloky. Na pravé straně má dvířka, která umožňují přístup k čerpadlu a v zadní části je tepelně izolovaná skříň pro ovládání potravinářského ventilu, je zde vyvedena plnící a výpustná přípojka. Rovněž se prostor využívá pro uskladnění hadice a náhradních dílů.Takticko technická data Rozměry (mm) výška délka šířka 1750 3370 1910 Hmotnosti (kg) prázdný užit.hm.silnice užit.hm.terén 850 1000 700 Objem nádrže (l) 1000 Max.rychlost za NA 80 km/h Průtok čerpadla 65 l / dvoj zdvih.

Příspěvek byl publikován v rubrice Kolová technika a jeho autorem je Ondřej Hradec. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

9 komentářů u „Cisterna C180 V

  1. Dobrý den,
    chtěla bych se optat. Kde bychom mohli sehnat přesně takovouhle C 180 ? Ohromně by se nám hodila, popřípadě kolik se pohybují ceny této cisterny.

  2. Zdravim chci se zeptat jestli nemáte ještě cisternu c 180v nebo poradit kde ji sehnat potřeboval bych dva kusy v jakém koliv stavu děkuji tel. 724168589.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *